Program

 
C.A.C.27.10.2018
C.A.C.I.B27.10.2018
C.A.C.I.B.28.10.2018

Ringuri

Ring Arbitri CACIB
27 Octombrie 2018
CAC
27 Octombrie 2018
CACIB
28 Octombrie 2018
1 Oksana Grebeniuc Grupa 5
Grupa 2: Schnauzers, Dogo Argentino, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro
Grupa 1: Deutscher Schäferhund
Grupa 2: Sredneasiatskaia Ovtcharka
Grupa 9: Mops, Chihuahueño, Russian Toy
Grupa 3
2 Augustin Ionescu Grupa 2: Kavkazskaia Ovtcharka, Sredneasiatskaia Ovtcharka, Mastino Napoletano, Berner Sennenhund, Shar-Pei Grupa 1: English Shepherd Breeds
Restul Grupei 8
Grupa 5
Grupa 7
3 Yuliya Ovsyannikova Grupa 3: American Staffordshire Terrier, Jack Russell, Yorkshire terrier
Grupa 4
Grupa 9: Chihuahueño, Russian Toy
Grupa 5: Alaskan Malamute, Samoiedskaïa Sabaka, Siberian Husky, Deutscher Spitz, Akita Inu, Shiba Inu
Grupa 9: Bouledogue Français
Grupa 2: Kavkazskaia Ovtcharka, Sredneasiatskaia Ovtcharka, Tchiorny terrier, Do-khyi
4 Vasile Carol Papp Grupa 2: Dobermann, Rottweiler, Pinscher, Deutsche Dogge, Boxer, Newfoundland, Landseer Grupa 2: Schnauzers, Tchiorny terrier
Grupa 4
Restul Grupei 2
5 Emil Munteanu Munćan Grupa 2: Cane Corso, English Bulldog, Bullmastiff, Tosa, Dogo Canario, Kangal Restul Grupei 2 Grupa 2: Schnauzer, Dobermann, Rottweiler, Pinscher, Deutsche Dogge, Boxer, Newfoundland, Landseer
6 Cristina Vasilev Restul Grupei 3
Restul Grupei 9
Ciobăneşti româneşti
Grupa 7
Grupa 8
7 Giulio Bezzecchi Grupa 1: Deutscher Schäferhund
Grupa 6
Grupa 7
Grupa 10
Restul Grupei 1
Restul Grupei 5
Grupa 2: Cane Corso, English Bulldog, Bullmastiff, Tosa, Dogo Canario, Kangal
8 Kristina Tar Grupa 8 Grupa 3 Grupa 4
Grupa 6
9 Natalia Bryskina Grupa 9: Cavalier King Charles Spaniel, Chinese crested dog, Continental Toy Spaniel, Papillon Phalène, Griffon belge, Griffon bruxellois, Japanese Chin, Lhasa Apso, Little lion dog, Pekingese, Petit Brabançon, Poodle, Shih Tzu, Tibetan Spaniel Welsh Corgi, Berner Sennenhund, Labrador Retriever Grupa 9: Bouledogue Français, Boston Terrier, Mops, Chihuahueño, Russian Toy
10 Petru Muntean Grupa 10
Restul Grupei 2
Grupa 2: Dobermann, Rottweiler, Pinscher, Deutsche Dogge, Boxer, Newfoundland, Landseer Grupa 1
11 András Korózs Restul Grupei 1 Grupa 2: Cane Corso, English Bulldog, Bullmastiff, Tosa, Dogo Canario, Kangal Grupa 10
Restul Grupei 9

Arbitri

 

Giulio Bezzecchi
Italia

Natalia Bryskina
Ucraina

Oksana Grebeniuc
Ucraina

Augustin Ionescu
România
 

András Korózs
Ungaria

Petru Muntean
România

Emil Munteanu Munćan
Serbia

Yuliya Ovsyannikova
Rusia
 

Vasile Carol Papp
România

Kristina Tar
Ucraina

Cristina Vasilev
România
 

Organizatorii îşi rezervă dreptul de a modifica lista arbitrilor.